O Nas

Studio BioKosmetyka  to miejsce, w którym znajdziesz ekspertów w zakresie kosmetologii a także fizjoterapii. Upiększamy kompleksowo i skutecznie. Zajmujemy się twarzą, ciałem i Twoim dobrym samopoczuciem. Oddaj się w ręce prawdziwych ekspertów, a zajmiemy się Tobą dosłownie od stóp do głów.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie kosmetologii i fizjoterapii, od 1988 roku profesjonalnie zajmujemy się pielęgnacją twarzy i ciała. Proponujemy naszym klientom skuteczne zabiegi i pielęgnację dopasowaną do indywidualnych potrzeb skóry. Szeroka gama produktów pozwala nam tworzyć zabiegi idealnie skomponowane do potrzeb Twojej skóry. Sam zabieg zawsze ma wyraźnie wyznaczony cel, który zamierzamy osiągnąć, bo to efekt jest najważniejszy.

Nasz Zespół składa się z trójki fachowców, specjalistów w swojej dziedzinie. Pielęgnacją skóry i ciała zajmują się: dyplomowana kosmetyczka Katarzyna Zientek oraz kosmetolog i fizjoterapeuta Kazimiera Świda. Ponadto naszym doradcą i mentorem jest doskonała i znana od wielu lat we Wrocławiu kosmetolog z ogromnym doświadczeniem Pani Irena Świda – założycielka gabinetu.

Zarezerwuj online